HOME   KABLE

DH Labs jest firmą amerykańską. Do produkcji używane są materiały najwyższej klasy. Szczególna uwaga przywiązywana jest do właściwej geometrii kabla, dzięki której posiada on doskonałe parametry.
Dla pełnej Państwa satysfakcji, oferujemy możliwość zwrotu kabli w ciągu 7 dni od daty otrzymania. Pełna zapłacona kwota zostanie przelana powrotnie na Państwa konto (nie dotyczy kosztów przesyłki). Do zwrotu wymagany jest nienaganny stan kompletnego zestawu.
 Kable sygnałowe (interkonekty)

BL-1 Series II      Pro Studio


Kable sygnałowe cyfrowe

D-75


Kable głośnikowe

T-14


Kable sygnałowe (interkonekty)

Silver Sonic BL-1 Series II

Interkonekt Silver Sonic BL-1 Series II jest wysokiej jakości kablem audio, który łączy doskonały dźwięk i dokładność brzmienia w odniesieniu do ceny. Jest produkowany w USA z najlepszych materiałów, w tym wysokiej czystości srebra, teflonu i miedzi beztlenowej.
Silver Sonic BL-1 jest kablem zbalansowanym. Ekranowany w 100%, może znajdować się w bliskiej odległości od sprzętu cyfrowego, bez podwyższenia poziomu szumów. Przewodniki zbudowane są z miedzi beztlenowej (OFC), pokrytej czystym srebrem. Grubość powłoki srebrnej została tak dobrana aby zapewnić pełną synergię z bazą z OFC. Przewodniki są izolowane dielektrykiem z teflonu.
Kabel jest wyposażony w pozłacane wtyki RCA wysokiej jakości z zakręcanym dociskiem lub blokowane wtyki XLR.

Pro Studio 

ceny brutto
za parę

PLN

Długość [m] BL-1 RCA Pro Studio RCA BL-1 XLR
0.6      
0.9   530,-  
 

Kable sygnałowe cyfrowe

Kable do przesyłu sygnału cyfrowego służą do łączenia cyfrowego wyjścia źródła sygnału (np. odtwarzacza CD) z wejściem zewnętrznego przetwornika analogowo-cyfrowego (DAC).

D-75

 • kabel koncentryczny
 • impedancja: 75 Ω
 • przewodnik centralny z posrebrzanej miedzi
 • ekran przewodzący z posrebrznej miedzi
 • wysokiej jakości srebrzone, rodowane wtyki RCA
 • wszystkie połączenia bezcynowe

D-110

 • kabel symetryczny
 • impedancja: 110 Ω
 • przewodniki z posrebrzanej miedzi
 • teflonowa izolacja
 • 100% ekranowanie
 • wysokiej jakości srebrzone wtyki XLR
ceny brutto

PLN

   
Długość [m] D-110 D-75
0.9    
 

Kable głośnikowe

Silver Sonic T14

Kabel głośnikowy Silver Sonic T-14 jest wysokiej jakości kablem audio, który łączy doskonały dźwięk i dokładność brzmienia w odniesieniu do ceny. Jest produkowany w USA z najlepszych materiałów, w tym wysokiej czystości srebra, teflonu i miedzi beztlenowej.

Proces produkcji zaczyna się od drutów z wysokiej jakości miedzi beztlenowej OFC, które są osobno, grubowarstwowo srebrzone. Druty są ciasno skręcane i pokrywane izolacją teflonową. DH Labs używa teflonu DuPont PTFE, który jest najlepszym (i najdroższym) gatunkiem tego surowca. Kabel ma bardzo małą pojemność: 72 pF/m, która w połączeniu z niską indukcyjnością pozwala na użycie go z szeroką gamą głośników. W praktyce, 3 metrowy odcinek T-14 ma mniejszą indukcyjność niż stopień wyjściowy większości wzmacniaczy. Naprężające skręcanie i antywibracyjne wypełniacze pod zewnętrznym płaszczem nie pozwalają na wzajemne przesuwanie się przewodów, uniemożliwiając wystąpienie efektu mikrofonowania. Dzięki temu dźwięk jest precyzyjny i dobrze kontrolowany w całym pasmie.

Wysokiej jakości wtyki audio BFA:
ceny brutto
za parę

PLN

Długość [m] T-14 BFA
2.4 810,-
 

Przesyłka:

Odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka pocztą na koszt odbiorcy (15 - 25 zł / kpl.)
Płatność:
Przedpłata przelewem na konto lub przy odbiorze osobistym.
Kontakt